انواع سبد ها و سوپرهای کابینتی

 در چند سال اخیر به علت وجود فضای کمتر ، جهت استفاده ی کاربردی و برقراری نظم در فضای داخلی آشپزخانه متخصصان نصب سبد سوپر مارکت کابینت را پیشنهاد کردند که بسیار مورد استقبال خانم های خانه دار قرار گرفت،

سوپری های کابینت به چندین مدل مختلف تقسیم می شوند که هر کدام از آنها کاربرد خاص خود را دارند ولی برای انتخاب سوپر مارکت در مرحله اول باید از فضای کابینت خود مطلع باشید ،

 تنوع موجود در مدل و سایز انواع سبد سوپری امکان قرار دادن آنها داخل کابینت هایی با ابعاد متفاوت را فراهم می سازند. مدل های مختلف این مجموعه ی بزرگ بر اساس مکان قرار گیری ریل ها شامل سبدهای سوپر وسط، سوپر پهلو، سوپر یخچالی، سوپر ریل کف و سبد کنج می شوند.

ابعاد این اکسسوری پرکاربرد به صورتی است که تقریبا برای هر طول و عرض کابینت می توان سبد مناسب را پیدا کرد. همچنین فضاهای پرتی و با دسترسی دشوار مانند کنج آشپزخانه نیز با خرید سوپر ریلی به مکانی قابل استفاده تبدیل خواهد شد.

تولید کنندگان نام آشنای ایرانی انواع سبد سوپر مارکت کابینت را به بازار عرضه می کنند. 

کابینت سوپری به طور کلی به یک انباری متحرک گفته می شود که در هر بخش آشپزخانه می تواند به شکل خاصی آن را طراحی کرد. در واقع برای استفاده بهینه از فضای آشپزخانه و طبقه بندی و نظم دهی به اقلام مختلف کابینت های سوپر مارکت دار در طراحی آشپزخانه محبوب شدند. این سوپر ها در نوع اکسسوری و کابینت می باشد که می توانید نوع اکسسوری آن ها را برای فضای کابینت خود در نظر بگیرید. 

کابینت سوپری ظروف 

همان طور که بند قبل گفته شد سوپری آشپزخانه ها به دو گروه  ضروری و زینتی تقسیم می شوند. کابینت سوپری ظروف  یکی از تجهییزات داخلی کابیت از نوع دوم است که علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری برای فضای داخلی کابینتف سبب می شود که ظروف چینی و شکستنی شما ایمن تر در فضای کابینت تان قرار گیر

کابینت سوپری مواد غذایی

به طور کلی سوپری ها و اکسسوری هـای آشپزخانه، به دو دسته تقسیم می شوند که یا به عنوان اکسسوری های ضروری مطرح هستند و یا جنبه ی زیبایی و تجملاتی دارند. کابینت سوپری مواد غذایی از دسته ی اول هستند که مدل های مختلف آن برای طبقه بندی انواع مواد غذایی در فضای کابینت مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شوند اقلام خود را به راحتی در دسترس داشته باشید. کابینت سوپری مواد غذایی معمولا در نزدیکی یخچال قرار می گیرند و مواد غذایی که نیاز به دمای محیط دارند را در خود گه می دارند. 

کابینت سوپری کنار گاز 

نوع دیگر کابینت های سوپری که معمولا در کنار گاز قرار می گیرند و برای جایگذاری ادویه ها و یا روغن ها و سایر اقلام مورد نیاز برای پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرند، این سوپری ها معمولا کوچک تر و کم عرض تر از سایر سوپر مارکت کابینت آشپزخانه در دکوراسیون آشپزخانه می باشد. 

کابینت سوپری مواد شوینده 

نوع دیگری از مدل سوپر مارکت در کابینت آشپزخانه، اکسسوری های نظم دهنده ی مواد شوینده می باشد که معمولا در کنار ماشین لباس شویی و یا ماشین ظرف شویی و یا فضاهایی خدماتی اینچنینی قرار می گیرد کابینت سوپری موادشوینده می باشد. برای این منظور می توان از سبد ریلی داخل کابینت هم استفاده کنید و به مواد شوینده ی خود نظم ببخشید. 

سبد ریلی داخل کابینت 

سبد ریلی داخل کابینت از انواع سوپری های الحاقی پرطرفدار به کابینت ها می باشند که می توانید خودتان سوپری مناسب آشپزخانه تان را خریداری کرده و داخل کابینت تان نصب کنید و لوازم و وسایل شوینده ی خود را در آن جای دهید معمولا این سبدهای اینچنینی زیر سینک قرار می گیرند که می توانید سطل زباله تفکیک شده را هم در کنار ان ها در نظر بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط