کاور هود ممبران

کاور هود ممبران

 

کاور هود چیست؟

کاور هود ممبران یا کاور هود سفارشی، کاور هود چوبی ، روکشی است که برای زیبایی بخشیدن به آشپزخانه شما و همخوانی با دکوراسیون و سبک کابینت های آشپزخانه شما اجرا می شود. کاورهای هود سفارشی می توانند از جنس چوب در سبک کلاسیک ، مدرن ، نئو کلاسیک ساخته شوند.

کاور هود مدرن در دکوراسیون آشپزخانه نقش مهمی را ایفا می‌کند. هود یک دستگاه است که برای خروج بخارات، دود و بوهای تولید شده در فرآیند آشپزی و پخت و پز استفاده می‌شود. کاور هود در واقع پوششی است که بر روی هود قرار می‌گیرد و به دلایل زیر در دکوراسیون آشپزخانه تأثیرگذار است:

ویژگی های استفاده از کاور هود

از لحاظ زیبایی و یکدست نشان دادن آشپزخانه، کاور هود همچون یک پوشش زیبا بر روی هود قرار می‌گیرد و می‌تواند به تزیین و زیبایی آشپزخانه کمک کند. انتخاب مناسب کاور هود به طراحی کلی آشپزخانه می‌تواند جلوه و ارزش افزوده ای بدهد.

کاور هود به عنوان یک لایه حفاظتی بر روی هود عمل می‌کند. این لایه می‌تواند از هود در مقابل رطوبت، چربی و پاک کردن دشوار حفاظت کند. همچنین، باعث می‌شود تا هود در طول استفاده به طرز قابل توجهی کثیف نشود و نیاز به تمیز کردن مکرر نداشته باشد.

اکثرا هود آشپزخانه را لایه ای از چربی می پوشاند و تمیز کردن آن کار سختی است. وجود کاور هود به طور عمده از جنس قابل شستشو و قابل جدا شدن است. این خاصیت باعث می‌شود تا کاور هود به راحتی تمیز شود و اگر لازم باشد، قابل جداسازی و شستشو باشد. این موضوع به پاکیزگی آشپزخانه و راحتی در استفاده از هود کمک می‌کند.

بنابراین، کاور هود در دکوراسیون آشپزخانه نه تنها به نقش عملکردی و کاربردی خود پاسخ می‌دهد بلکه با استفاده از دیزاین‌های زیبا، به زیبایی و استایل آشپزخانه کمک می‌کند.

شرکت آروین چوب تولید کننده انواع کاور هود ممبران در مدل های مختلف از جمله کاور هود شومینه ای ، کاور هود کلاسیک ، کاور هود نئوکلاسیک ، کاور هود مدرن می باشد که شما می توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود سفارش دهید برای اطلاع از قیمت کاور هود می توانید با کارشناسان فروش آروین وود تماس بگیرید: ۰۲۱۴۰۷۷۵۰۰۰۰۹۱۲۲۸۸۴۰۰۶

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط