رابطه حرارت و ماندگاری کابینت ممبران

رابطه حرارت و ماندگاری کابینت ممبران 

قائدتا چسب مخصوص ممبران تا دمای ۸۵ درجه سانتی گراد در برابر گرما مقاوت میکند اما این موضوع مشروط به دو نکته است

۱ – عملیات چسب کاری کاملا اجرا گردد و از چسب به اندازه کافی استفاده شود.

۲ – از چسب مخصوص ممبران و نوع مرغوب آن استفاده شود .

موارد ذکر شده در واقع اصول ساخت درب ممبران میشود و کابینت ساز موظف به رعایت این نکات میباشد. اگر این دو نکته به درستی رعایت شود حرارات به هیچ عنوان نمیتواند بر روی روکش ممبران تاثیر بگذارد و باعث خراب شدن آن شود .

در واقع تنها قسمتی که در آشپزخانه در معرض حرارت میباشد کابینت های اطراف اجاق گاز میباشند و یکی دیگر از نکاتی که در هنگام سفارش کابینت ممبران باید در نظر گرفته شود رعایت فواصل استاندارد از اجاق گاز در طرفین و بالا میباشد و این نکات در حین طراحی کابینت آشپزخانه میبایست در نظر گرفته شود.

 در مورد کاربرد و زیبایی فکر کنید

حالا شما انتخاب های متفاوت بسیاری در هنگام انتخاب کابینت های جدید دارید. مثلاً می توانید تصمیم بگیرید که به جای داشتن قفسه، کشوهای بیشتری زیر کانتر آشپزخانه خود داشته باشید. زمانی که تصمیم خود در مورد نوع سبک کابینت را بگیرید، راه های بیشتری برای اضافه کردن شخصیت به آشپزخانه خود پیدا خواهید کرد.

نوع چوب و رنگ مورد نظر خود را بشناسید

احتمالاً اکثر ما در ذهن خود می دانیم که رنگ و لعاب کابینت رویایی ما چه شکلی است. اگر در مورد نوع چوب مطمئن نیستید، از دیزاینرهای با تجربه آشپزخانه کمک بگیرید. بعد از اینکه در مورد سبک و رنگ کابینت های خود تصمیم گرفتید، راجع به کاربرد آشپزخانه خود فکر کنید. شما آشپز و در واقع صاحب آشپزخانه تان هستید و به همین خاطر دقیقاً می دانید که چه چیزی به بهترین شکل برایتان جواب می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط