نکات مهم در نگهداری کابینت ممبران

انواع کابینت ممبران بدنه اصلی دارند که از ام دی اف سفید تولید می‌شود و باکس داخلی آن در کابینت سازی mdf نیز به کار می رود و همان‌طور که گفته شد، تفاوت زیادی بین این دو به جز طراحی ظاهری وجود ندارد. برای ساخت کابینت های ممبران، نخست کابینت ساز، اندازه گیری را انجام داده و پس از آن نمای کار را با توجه به سلیقه دانشجو و طرح‌های به روز یا کلاسیک با توجه به بهترین رنگ کابینت ممبران توسط دستگاه سی ان سی انجام می‌دهد و روکش ممبران را تولید می‌کند. از طرفی برای ساخت انواع کابینت ممبران دو روش وجود دارد. سبک سنتی و سخت این کابینت این است که یک ام دی اف خام تهیه کنید و سپس طرح آن را با دستگاه سی ان سی انجام دهید و پس از آن ورق آماده شده را با پی وی سی پرس کنید. از طرفی یکی دیگر از روش‌های ساخت چوب ممبران این است که خدمات سی ان سی و ممبران را باهم انجام دهید و نیازی به جابه جایی دوباره نیست و این کار باید توسط کابینت ساز با تجربه انجام شود. حال ما در این مقاله قصد داریم نکات مهم در نگهداری کابینت ممبران را برای شما شرح دهیم.

نکات مهم در نگهداری کابینت ممبران

– برای تمیز کردن از یک پارچه نخی تمیز و بدون پرز استفاده کنید. هرگز از اسکاچ برای پاک کردن کابینت خود استفاده نکنید ، ممکن است حاوی مواد چربی و مواد شوینده باشد.
– هفتگی گرد گیری نکنید.
– بلافاصله لکه های مرطوب را تمیز کنید قرار گرفتن طولانی مدت در معرض لکه ها می تواند رنگ کابینت شما را تغییر رنگ دهد.
– از اسفنج های ساینده ، پاک کننده های ساینده ، محلول های آمونیاک ، شیشه پاک کننده یا پاک کننده های پودری در کابینت ممبران خود استفاده نکنید.
– کابینت ممبران را واکس براق نزنید.
– برای محدود کردن اثرات محو کننده اشعه ماوراء بنفش ، مبلمان ممبران نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد. پرده ، لامپ برای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش توصیه می شود.
– هنگام پخت و پز از فن هود فر خود استفاده کنید. این کمک می کند تا چربی و بخار از کابینت خود دور شوید.
– یک پنجره باز کنید یا از فن آشپزخانه خود برای کنترل بخار و رطوبت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط